Firma powstała w maju 1984 roku.
Okres ten dowodzi naszemu doświadczeniu w świadczeniu usług budowlanych oraz jakości, która pozwala utrzymać się nam na rynku tak długo.
Przez wszystkie te lata przeprowadziliśmy setki prac remontowo-budowlanych, szczególnie specjalizując się w remontach dachów, elewacji (roboty termomodernizacyjne), a także prace remontowo-modernizacyjne budynków mieszkalnych, budynków biurowych oraz obiektów zabytkowych podlegających Ochronie Konserwatorowi Zabytków.

Prace blacharsko-dekarskie

Zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem robót blacharsko-dekarskich przy zastosowaniu najnowszych technologii w budownictwie. Zapewniamy państwu kompleksowe usługi w zakresie budowy i remontu dachu: profesjonalne doradztwo, kosztorysowanie, wykonanie i gwarancje jakości. W ofercie posiadamy krycie dachówką ceramiczną, krycie papą termozgrzewalną, krycie blachodachówką, instalowanie rynien i rur spustowych z blachy ocynkowanej, cynkowej i miedzianej, wykonanie i montaż obróbki blacharskiej z blachy ocynkowanej, cynkowej i miedzianej oraz powlekanej Kolorowej, kompleksowe remonty dachów, konserwacje, wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych

Termomodernizacja

Receptą na zmniejszenie zapotrzebowania na ciepło domu i co za tym idzie obniżenie kosztów jego ogrzewania przy jednoczesnej poprawie komfortu termicznego w domu jest termomodernizacja budynku. Może być ona kompleksowa lub skupiać się na aspekcie, który w największym stopniu wpływa na parametry cieplne domu.
W związku z tym w ramach termomodernizacji wykonujemy:
ocieplenie ścian zewnętrznych budynku,
wymianę stolarki okiennej i drzwiowej,
ocieplenie dachu lub stropodachu,
ocieplenie stropu nad nieogrzewaną piwnicą lub ocieplenie podłogi na gruncie.

Remonty kapitalne budynków

Usługi obejmują prace remontowo-budowlane istniejących budynków, które uległy zniszczeniu pod wpływem czasu, przywracanie funkcjonalności i wyglądu. Modernizacja, przebudowa w zależności od zleconych działań, usługi wykończeniowe remontowanych obiektów. Prace w tym zakresie mogą obejmować kompleksowe działania od przebudowy po końcowe wykończenie wraz z nowymi instalacjami wewnętrznymi. Jako wyspecjalizowany i doświadczony zespół wszelkie przebudowy i remonty wykonujemy ze szczególną starannością, aby zachować często stare zabytkowe części budynku, wykonując jednocześnie nowoczesne prace modernizacyjne z uwzględnieniem najlepszych materiałów i rozwiązań.

Centrum zaopatrzenia dekarzy

Od 2002 roku prowadzimy hurtową i detaliczną sprzedaż asortymentu z zakresu akcesoriów dachowych, kominowych, chemii budowlanej oraz materiałów termomodernizacyjnych. Dzięki kompleksowej ofercie zapewniamy bogaty asortyment o najlepszym stosunku jakości do ceny. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i wysoką jakość naszych produktów, o którą dbają czołowi producenci materiałów budowlanych z kraju i za granicy. Dzięki tym czynnikom od lat zajmujemy wysoką pozycję na rynku wśród licznej konkurencji w naszym regionie.

Zobacz nasze REALIZACJE